Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Winfrey thotė se nuk ėshtė lesbike

Winfrey thotė se nuk ėshtė lesbike

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Winfrey thotė se nuk ėshtė lesbike on Fri Dec 10, 2010 12:30 pm

Edhe Oprah Winfrey shpėrthen nė lot gjatė njė interviste.

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nuk jam lesbike", mėsohet tė ketė thėnė zonja e televizionit amerikan, duke pėrgėnjeshtruar zėrat pėr raporte mė miken e saj Gayle King.

Shpėrthimi i Winfrey ndodhi gjatė njė interviste pėr gazetaren Barbara Walters.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Galeri? Ku ėshtė?

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum