Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Ingridi dhe Rozi puthje franceze

Ingridi dhe Rozi puthje franceze

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ingridi dhe Rozi puthje franceze on Fri Dec 10, 2010 2:52 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Kur Madonna dhe Britney Spears u puthėn nė skenė nė vitin 2003, lajmi do tė shokonte gjithė rruzullin. Pėr hir tė sė vėrtetės, tė tilla skupe sensacionale yjet i provokojnė vetė.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nė kėtė shembull duket se ecin edhe artistėt shqiptarė. Ingrid Gjoni dhe Rozana Radi na dėshmojnė tė njėjtėn gjė. Dy kėngėtaret janė puthur gjithė qejf nė buzė me njėra-tjetrėn nė sy tė gjithė tėm ftuarve nė ditėlindjen e mikeshės sė tyre, Ēiljeta Xhilaga. Njė tentativė kjo pėr tė bėrė show dhe pėr tė tėrhequr vėmendjen, pasi mesa dimė, dy kėngėtaret nuk kanė ndonjė tėrheqje ndaj njėratjetrės, pėrkundrazi, siē dihet, ato janė heteroseksuale!!! te njejten skene kane tentuar ta bejne dhe kengetaret Aferdita Dreshaj dhe Rezarta Shkurtaj para pak muajsh.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum