Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Studentėt varrosėn pėr sė gjalli?!

Studentėt varrosėn pėr sė gjalli?!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Studentėt varrosėn pėr sė gjalli?! on Sat Dec 11, 2010 6:54 pm

Studentėt e Mjekėsisė nė Tajvan janė duke u varrosur tė gjallė nė arkivole – pėr t’i ndihmuar atyre qė tė vlerėsojnė jetėn mė mirė.Adoleshentėt nė Rende Medical College janė duke marrė mėsime tė pazakonta ku tutorėt e tyre thonė se duhet tė ju japim atyre njė pasqyrė pėr vdekjen.

Studentėt duhet ta shkruajnė njė testament dhe gjėrat tjera qė duhet lėnė para vdekjes , nė mėnyrė qė vdekja tė bėhet sa mė e vėrtet.

Profesor Qiu Daneng shpjegoi: “Edhe pse kjo vdekje ėshtė vetėm 10 minuta, efekti ėshtė i barabartė me vdekjen e vėrtet.”

Studenti Xiao Lin tha: “Unė u ndjeva sikur u rilinda pėrsėri. Tani qė e provova vdekjen e di se ēfarė do tė thotė jeta me tė vėrtet...


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum