Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Enrique adhuron erėn e femrave

Enrique adhuron erėn e femrave

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Enrique adhuron erėn e femrave on Sat Dec 11, 2010 8:24 pm

Enrique Iglesias ka zbuluar se ai ‘nuk mund tė qėndrojė’ kur e dashura e tij hedh shumė parfum nė trup. Krijuesi i hitit “Hero”, i cili ėshtė nė lidhje me yllin e tenisit Anna Kournikova pėr rreth shtatė vite, ka thėnė se ai preferon erėn natyrale tė saj krahasuar me aromat e shtrenjta.


[You must be registered and logged in to see this image.]


“Femrat tė cilat hedhin shumė parfum mė nxjerrin prej kontrolli. Nuk mund tė qėndroj kur ajo hedh shumė aromė”, ka thėnė Iglesias.

Kėngėtari po ashtu ka mohuar spekulimet se Kournikova ėshtė shtatzėnė, duke thėnė se pėr momentin ata po ia kalojnė mirė dhe nuk kanė nė plan as fėmijė e as martesė.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum