Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Facebook refuzon ofertėn Microsoft: Nuk shitet

Facebook refuzon ofertėn Microsoft: Nuk shitet

Go down  Message [Page 1 of 1]

SHBA- Facebook refuzon ofertėn e gjigandit Microsoft pėr tė blerė rrjetin mė tė famshėm social.
Kompania Microsoft ka konfirmuar se ka tentuar tė blejė Facebook-un, pėr njė ēmim prej 15 miliardė dollarėsh.

Duke folur pėr panelin e quajtur, “How to get acquired” gjatė konferencės Le Ėeb nė Paris, drejtori i Microsoft pėr Strategji dhe Pėrvetėsime, Fritz Lanman, i ėshtė pėrgjigjur pyetjes sė moderatorit, duke thėnė “Po, ne kemi tentuar ta pėrvetėsojmė Facebook-un. Ne dhe Facebook kemi pasur shumė ngjashmėri, dikur”.

Me sa duhet, “djaloshi i artė” Mark Zuckerberg nuk ka ndėrmend tė shesė veprėn e tij.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum