Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Shtyhet martesa e Naomit

Shtyhet martesa e Naomit

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Shtyhet martesa e Naomit on Sun Dec 12, 2010 12:51 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Top modelja Naomi Campbell dhe magnati rus, Vladislav Doronin kanė anuluar martesėn e tyre, qė ishte parashikuar tė zhvillohej nė dhjetor nė tempullin Zoti i Diellit nė Luxor tė Egjiptit.

Duket se martesėn e ēiftit e kanė ndaluar autoritetet egjiptiane, sipas tė cilave vendi i famshėm arkeologjik nuk mund tė kthehej nė njė vend pėr ceremoni martesash.

Burime tė shtypit rus konfirmuan se martesa do tė zhvillohet nė muajin shkurt tė vitit 2011, por vendi ku do tė mbahet ceremonia mbetet ende i panjohur.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum