Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Kaos nė Jordani, 250 tė lėnduar nė stadium (Video)

Kaos nė Jordani, 250 tė lėnduar nė stadium (Video)

Go down  Message [Page 1 of 1]

Autoritetet lokale nė Amman njoftuan pėr sė paku 250 persona tė plagosur, nė mesin e tė cilėve edhe 25 policė, pas ndeshjes derbi ndėrmjet Faisalija dhe Widhat. Para ndeshjes palėt ishin marrė vesh qė fansat vizitorė tė dilnin tė parėt nga stadiumi, por gjėrat u pėrkeqėsuan dhe intervenoi policia.
Si pasojė, fansat u shtypėn njėri mbi tjetrin, dhe u pėrplasen pėr rrethojėn aty afėr, raporton indeks. Shumica e e tė lėnduarve ishin tė ekipit Wihdat, qė pėrkrahet nga palestinezėt/ Wihdat e fitoi ndeshjen 1:0 , qė ishte hera e parė nė 10 vjet qė dikush fitoi, pasi qė gjithmonė ndeshjet pėrfundonin nė barazim.

View user profile http://www.forumijone.net

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum