Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » 10 kėshilla pėr ti bėrė femrat pėr vete

10 kėshilla pėr ti bėrė femrat pėr vete

Go down  Message [Page 1 of 1]

Shumė meshkuj duan tė bėjnė pėr vete bukuroshen pėr tė cilėn tė gjithė kanė interes si yjet e filmave, yjet e estradės, aktore, modele dhe femra sex bombė, mirėpo nė tė njejtėn kohė nuk kanė asnjė kuptim si duhet vepruar pėr tė tėrhequr. Rubrika Eros e gazetės online Yll Press ju sjell 10 metoda si tė bėni pėr vete njė vajzė sexy.

1. Mos u duk i shqetėsuar

Te bukuroshet sexy kap lehtė strategjia sportive. “Silluni sikur tė jeni nė terrenin tuaj”. Mėnyra mė e mirė pėr tė tė mos refuzuar njė femėr sexy ėshtė qė tė mos e thirrish nė telefon tėrė ditėn. Mos bėj sikur do ta kishe martuar qė nė takimin e parė, pėr shkak se ti i thotė atėherė “Jam i shqetėsuar”.

2. Bėje tė pasigurt

Gabimi mė i madh i tė gjithė meshkujve, kur janė nė pyetje ndjenjat ėshtė se ato lexohen si pasqyra. Nė kėtė rast zhduken surprizat dhe kėnaqėsia. Mos u bėni gjithmonė djem tė dėgjueshėm tė cilėt nė ēdo thirrje janė gati, bėjeni tė mendoj dhe tė pyes me kė ishe dhe ku ishe. Bėjeni tė jetė e pasigurt dhe me tė vėrtet do tė ktheni vėmendjen e saj te ju.


3. Hidhuni nė aksion

Nė njė rast kur seks bomba ju ka vėrejtur gjatė, mos e leni tė tejzgjatet vėshtrimi. Njė bukuroshe sexy do te kthej kokėn nė njė anė tjetėr dhe do tė kėrkonte njė djal me mė shumė guxim dhe ajo do ta kishte secilin qė do e donte. Bėje hapin e parė dhe tregoju se je njė djalė me vetėbesim, i dashur, djalė qė kėrkon ajo.
4. Bėje tė mundohet

Njerėzit nuk i vlerėsojnė gjėrat pėr tė cilat nuk mundohen. Nė fakt kėshtu ėshtė me vajzat bomba tė cilat i ēojnė djemtė t’ju bien nė gjunjė. Nėse bėni ēdo gjė qė ajo kėrkon dhe i pėlqen, do ju kushtoj shumė dhe do jeni i pa vlerėsuar dhe shumė shpejt edhe do ju japė dysh. Bėjeni qė ajo t’ju thirr mė shumė se ju atė dhe kėrkoni ndonjė shėrbim tė vogėl qė tė mundohet. Sa mė shumė do tė mundohet, aq mė shumė do tė ju vlerėsoj.

5. Bėhuni kreativ

Femrat e bukura kanė meshkuj sa pėr tė ngrėnė lopėt. Kujdes, nėse takon njė femėr bukuroshe dhe sexy, bėhu kreativ dhe origjinal. Bėje tė qeshė me barcoleta qė nuk i dėgjon prej meshkujve tė tjerė. Ftojeni pėr kafe nė njė vend ku nuk shkon pėr ditė, por jo nė ēfarėdo vendi, zgjidhe pak. Vetmia krijon intimitet dhe sukses.

6. Bėhu djalosh qė di ēfarė dėshiron
Bukuroshet duan djemtė qė dinė ēfarė duan dhe kanė plane. Pėr ketė arsye, kur tė vini nė njė rast tė tillė, paraprakisht mendojeni cfarė do tė thoni dhe ēfarė do tė vendosni, mos e sjell nė pozicion ajo tė marrė vendime.

7. Mos u bėni kėpucėtar

Mos bėj shumė pėrpjekje qė tė mendoj se ti do ti kishe fshirė edhe kėpucėt. Djemtė e tillė njė sex bombė as nuk do ti binin nė sy. Ajo do njė djalė tė fortė. Takimet e para janė shumė tė rėndėsishėm. Nė fillim ndihmojnė edhe pak gėnjeshtrat, kėshtu mos i tregoni drejt se pse nuk jeni pėrgjigjur thirrjeve telefonike, por thoni vetėm se ke qenė i zėnė. Ēdo femre, gjėja e parė qė do ti shkojė ndėr mend ėshtė se ti ke qenė mė njė vajzė tjetėr dhe se ajo duhet tė pėrpiqet mė shumė qė tė tė mbajė pėr vete.

8. Dėshmoju se je xhentėlmen

Metoda xhentėlmenė ėshtė njė mundėsi mė shumė “pėr ta ngritur nga tavolina” Femrat vdesin pėr pak kujdes. Kėshtu, kujdesu tė jesh nė anėn e veturave gjatė rrugės, hapja derėn e veturės dhe tė restorantit, mbaja karrigen. Besoni, kėtu cikėrrima do ju dallojnė 99 pėrqind nga meshkujt e tjerė.

9. Bėhu pak i komplikuar
Asnjėherė mos i trego femrės gjithė jetėn tėnde nė momentin qė e ke njoftuar. Do tė ik prej jush si prej gjarprit dhe nė fund tė fundit do tė mendoj se jeni i ēmendur, egocentrik dhe i mėrzitshėm. Bėjeni qė t’ju njoh pak nga pak dhe ēdo ditė tė zbuloj dicka mė shumė nga jeta jote. Kjo do ti krijojė njė afėrsi mė tė madhe duke menduar se ėshtė ajo qė tė ka zbuluar dhe kėshtu do ti shtohet dėshira pėr tė qenė mė e lidhur me ju.

10. Sillu nė rrethinė

Femrat sex bombė kanė dėshirė shumė mė tė madhe se femrat mesatare tė kenė konkurrencė. Jepi arsye tė mendoj se ka shumė femra atraktive nė rrethinė qė ju kanė qėjf. Do tė shtoni kureshtjen e saj dhe do tė lidhet pėr ju si balta. Kėshtu mund tė keni pėr vete njė femėr sex bombė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum