Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport »  Lista e 50 lojtarėve mė tė mirė tė futbollit pėr sezonin 20

Lista e 50 lojtarėve mė tė mirė tė futbollit pėr sezonin 20

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė nga sitet mė tė famshme e dedikuar sportit tė futbollit si, Goal.com, ka pyetur gazetarėt e saj nė lidhje me lojtarėt mė tė mirė tė sezonit 2009-2010.
Nė bazė tė pėrgjigjeve tė tyre ėshtė krijuar njė listė, e cila pėrmban 50 lojtarėt mė tė mirė tė kėtij sezoni, tė cilėt janė pjesėmarrės nė tė gjitha ligat Evropiane.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kėshtu me fillimin e sezonit tė ri tė Premier League, Ligue 1 dhe tė disa vende tė tjera tė Evropės dhe nė pritje tė fillimit tė Serie A, la Liga dhe Bundesliga, ėshtė mjaft interesante tė shihet lista e lojtarėve mė tė mirė, tė sezonit tė shkuar.
Mė poshtė janė dhe emrat e lojtarėve qė janė konsideruar si mė tė mirėt e sezonit 2009-2010:
1) Wesley Sneijder (Inter)
2) Lionel Messi (Barcellona)
3) Xavi (Barcellona)
4) Arjen Robben (Bayern Munchen)
5) Diego Milito (Inter)
6) Diego Forlan (Atletico Madrid)
7) Andres Iniesta (Barcellona)
Cool David Villa (Barcellona)
9) Cristiano Ronaldo (Real Madrid)
10) Bastian Schėeinsteiger (Bayern Munchen)
11) Didier Drogba (Chelsea)
12) Lucio (Inter)
13) Wayne Rooney (Manchester United)
14) Maicon (Inter)
15) Thomas Muller (Bayern Munchen)
16) Gerard Piqué (Barcellona)
17) Frank Lampard (Chelsea)
18) Gonzalo Higuain (Real Madrid)
19) Javier Zanetti (Inter)
20) Luis Suarez (Ajax)
21) Iker Casillas (Real Madrid)
22) Mesut Ozil (Werder Brema)
23) Cesc Fabregas (Arsenal)
24) Sergio Ramos (Real Madrid)
25) Philipp Lahm (Bayern Munchen)
26) Julio Cesar (Inter)
27) Carles Puyol (Barcellona)
28) Carlos Tevez (Manchester City)
29) Walter Samuel (Inter)
30) Samuel Eto’o (Inter)
31) Daniel Alves (Barcellona)
32) Ivica Olic (Bayern Munchen)
33) Mark Van Bommel (Bayern Munchen)
34) Esteban Cambiasso (Inter)
35) Xabi Alonso (Real Madrid)
36) Pedro Rodriguez (Barcellona)
37) Florent Malouda (Chelsea)
38) Keisuke Honda (Cska Mosca)
39) Luis Fabiano (Siviglia)
40) Ronaldinho (Milan)
41) Edin Dzeko (Wolfsburg)
42) Jesus Navas (Siviglia)
43) Antonio Di Natale (Udinese)
44) Angel Di Maria (Real Madrid)
45) Antonio Cassano (Sampdoria)
46) Dirk Kuyt (Liverpul)
47) Hugo Lloris (Lion)
48) Ji-Sung Park (Manchester United)
49) Fabrizio Miccoli (Palermo)
50) Mirko Vucinic (Roma)


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum