Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Ēka ndodhi nė Twitter kėtė vit?

Ēka ndodhi nė Twitter kėtė vit?

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ēka ndodhi nė Twitter kėtė vit? on Tue Dec 14, 2010 10:25 am

Ėshtė e pabesueshme pėr tė gjithė tė mendohet se gjatė vitit 2010 nė Twitter janė postuar mė shumė se 25 miliardė porosi.
Kjo shifėr nėnkupton se nė faqen mė tė famshme nė botė pėr mikro-blogje, janė vendosur mė shumė se 68 milionė cicėrima nė ditė, 2.8 milionė pėr njė orė tė vetme, ose 47 mijė “tweets” pėr ēdo minutė.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mirėpo, pėr ēka flitej gjatė gjithė kėsaj kohe, dhe nė tė gjitha kėto postime qė ndodhėn brenda njė viti, nė kėtė faqe.

Disa prej temave mė tė nxehta nė kėtė faqe gjatė vitit qė tashmė po e kalojmė, ishin: rrjedhja e naftės nė gjirin e Meksikės, kampionati botėror i futbollit, filmi “Inception” etj.

Ndėrsa, pėrveē kėtyre trendeve, nė Twitter gjithashtu ėshtė folur shumė edhe pėr tėrmetin nė Haiti, vuvuzelat e mėrzitshme si dhe platformat e kompanive Apple dhe Google, pėrkatėsisht sistemet dhe produktet e tyre qė bazohen nė iOS dhe Android


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum