Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Ronaldo: Njė prej golave mė tė mirė

Ronaldo: Njė prej golave mė tė mirė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ronaldo: Njė prej golave mė tė mirė on Tue Dec 14, 2010 10:32 am

Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka thėnė se goli i tij i shėnuar ndaj Zaragozės ėshtė njė prej mė tė mirėve nė karrierėn e tij.
“Goli im ėshtė njė shenjė qė ekipi po punon shumė. Ishte njė prej golave mė tė mirė nė karrierėn time”.

“Ne po luajmė mirė. Unė nuk do tė shėnoja kurrė po qė se bashkėlojtarėt e mi nuk do ta fitonin kėtė goditje dėnimi. Jam i kėnaqur. Ne duam tė vazhdojmė kėtė ecuri sa mė shumė qė mundim”, deklaroi Ronaldo.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Ronaldo: Njė prej golave mė tė mirė on Tue Dec 14, 2010 10:32 am