Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Polakėt e “mėrzitur” bėjnė dordolecin 10 metra tė lartė

Polakėt e “mėrzitur” bėjnė dordolecin 10 metra tė lartė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė grup i polakėve tė mėrzitur pėr gjashtė ditė nga disa tonė borė kanė arritur tė krijojnė dordolecin 10 metra tė lartė.Dordolecin ėshtė bėrė nė afėrsi tė vendit Trzebnica nė jugperėndim tė Polonisė, duke e quajtur Milocinek. Njė fuēi tė madhe e pėrdorėn pėr sheshir, ndėrsa konin e trafikut pėr fundė.

Miloceniki ėshtė pėrfunduar tė premten, ndėrsa mediet polake spekulojnė se me siguri ky ėshtė dordoleci mė i madh qė ėshtė bėrė ndonjėherė nė Poloni, por edhe nė botė, shkruan Daily Mail.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Spaskan qene normale me kete qe kane bere keta Razz

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum