Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Njeriu me kokė peshku

Njeriu me kokė peshku

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kjo mund tė duket e pabesushme, por nė fakt ėshtė vetėm njė foto mahnitėse e njė zhytėsi me kokė peshku.Iluzion optik u shkaktua kur njė peshk notonte para njė zhytėsi nė ujėrat tropikale tė Tajlandės.Nick Kelly (29) nga Los Angeles, ka kapur kėtė moment njė nė njė milionė.

Ai tha: “Po udhėtoja rreth Azisė Jug-Lindore dhe isha vendosur nė ishullin e Koh Tao nė Tajlandė.Unė me njė mik shkuam tė zhytemi nė ujėra pėr tė marrė foto tė jetės mahnitėse detare, por doli tė jetė edhe mė mirė.

“Nuk e kam vėrejtur atė qė kam bėrė derisa jam kthyer sėrish nė plazh, ku shoh qė peshku ishte nė qendėr tė fotografisė.”


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

avatar

Post on Wed Dec 15, 2010 1:52 pm by universy

Hhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmm titulli eshte pak ndryshe me permbajtjen
Kur lexova titullin thashe se mos ishte ndonje nga ato mashtrimet me photoshop por qenka me te vertet shume interesant edhe shume e rralle te arrihet kjo gje

Thnx for sharing

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum