Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Mė tė mirėt e Botėrorit

Mė tė mirėt e Botėrorit

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Mė tė mirėt e Botėrorit on Wed Dec 15, 2010 1:43 pm

Diego Forlan, Thomas Muller dhe Iker Casillas morėn nė Gjermani respektivisht ēmimet “Topi i Artė”, “Kėpuca e Artė” dhe “Doreza e Artė”, tė cilat i jepen lojtarit mė tė mirė, golashėnuesit mė tė mirė dhe portierit qė ka pėsuar mė pak gola nė botėrorin “Afrika e Jugut 2010”.
Ceremonia e dhėnies sė kėtyre ēmimeve u zhvillua nė selinė qendrore tė ‘Adidas’, nė Herzogenaurach.
Nė kėtė ceremoni ishte i pranishėm edhe Franz Beckenbauer.
/tch/

[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum