Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Uejn Runi kėrkohet nga Interi

Uejn Runi kėrkohet nga Interi

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Uejn Runi kėrkohet nga Interi on Thu Dec 16, 2010 11:51 am

Drejtuesit e Interit po bėjnė gati ofertėn pėr shėrbimet e sulmuesit tė Manēester Junajtid, anglezit Uejn Runi, shkruajnė tė martėn mediumet italiane.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Presidenti i Interit, Massimo Moratti, dėshiron tė transferojė Runin nė fund tė kėtij edicioni dhe do tė mundohet ta bindė nėpėrmjet seleksionuesit tė Pėrfaqėsueses sė Anglisė, Fabio Capello. Ky i fundit pritet tė emėrohet trajner i Interit nė fund tė kėtij edicioni. Runi aktualisht nuk ėshtė i lumtur nė "Old Trafford".

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum