Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Jolie e Pitt do tė martohen pėr Vitin e Ri

Jolie e Pitt do tė martohen pėr Vitin e Ri

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Jolie e Pitt do tė martohen pėr Vitin e Ri on Thu Dec 16, 2010 11:57 am

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janė duke u pėrgatitur me shumė fshehtėsi nė formalizimin e lidhjes sė tyre, qė duket se do tė bėhet nė fillim tė 2011.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ēifti do tė martohet me njė ceremoni sipas ritit hindu nė Jodhpur, qyteti i njohur i Rajasthanit indian.

E pėrditshmja “The Times of India” bėn tė ditur se aktorėt e Hollywood-it do tė zhvillojnė ritin hindu tė “pheras”, nėn supervizimin e gurus sė tyre shpirtėror 84 vjeēar, Ram Lal Siyag. /knn/

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum