Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirë se erdhët në mesin tonë .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Xhelozia, nje cmenduri jo e zakonshme

Xhelozia, nje cmenduri jo e zakonshme

Go down  Message [Page 1 of 1]

Eshte komplekse dhe tregon ankthet tona arkaike. Sepse xhelozia nuk eshte nje prove dashurie. Ajo tradhton nje problem besimi ne vetvete.
Nje zmadhim per nje pasion qe eshte me shume i ankthshem sesa eksitues. Ne librari mund te gjeni tituj nga me te ndryshem: “Xhelozia, kenaqesi dhe mundim”, “Kurre me xheloz”, “Varesia dashurore”…

Ketu mund te shtrojme nje pyetje: mund te trembemi se mos humbasim ate qe kemi vendosur qe ta posedojme?

Me sa duket po... Martesa nuk eshte me institucion, duke braktisur idene e nje kontrate perjete, cifti mundohet te krijoje nje kontrate te parakohshme.

Ankthi eshte i vazhdueshem. Marredhenia vertitet mes mbikonsumimit te partnereve dhe pavaresise se tjetrit, ku xhelozia eshte nje lloj shfaqjeje.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum