Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Ai edhe miku i tij bizon pinė birra bashkė

Ai edhe miku i tij bizon pinė birra bashkė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Jim nga qyteti kanadez i Admontonit dhe bizoni i tij ēdo ditė shėtitin bashkė nėpėr rrugėt e qytetit me njė kabriolet tė kuq dhe ndalen nė pabin e afėrt pėr ta kthyer ndonjė gotė, e mė pas tė kėnaqur kthehen nė shtėpi.
Kafsha shtėpiake e Jimit peshon 700 kilogramė, ndėrsa automobili i tij pėrkundėr peshės ecėn pėr mrekulli, pėrveē se tėrheq shumė vėmendjen e shoferėve tjerė.

Bizonit Baily i pėlqen tė pijė birra, por pa marrė parasysh sa shumė pi, kurrė nuk bėn ndonjė qeder. Vetėm tollovia nė podiumin e vallėzimit e bėn nervoz nganjėherė. Kėta shokė tė pazakontė pėrcillen zakonisht edhe nga qeni i Jimit.
Shiko videon me poshte ......


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net