Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Krimb nė pjatėn e presidentit gjerman

Krimb nė pjatėn e presidentit gjerman

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Krimb nė pjatėn e presidentit gjerman on Fri Dec 17, 2010 11:41 am

Njė krimb nė njė pjatė tė sallate tė shėrbyer nė njė mbrėmje gala nė Kremlin pėr nder tė presidentit gjerman, Christian Wulff.


Lajmi ėshtė konfirmuar nga burime tė delegacionit gjerman, i pranishėm nė darkė, tė cituara nga agjencia e shtypit "DPA", duke saktėsuar se presidentit nuk i ka ndodhur asnjė e keqe.

Ndėrkohė kėshilltari i presidentit rus Dmitry Medvedev, Sergei Prikhodko, e ka komentuar publikimin e fotos, si skandaloze.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum