Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Lady Gaga, nė skenė gjysmėnudo

Lady Gaga, nė skenė gjysmėnudo

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Lady Gaga, nė skenė gjysmėnudo on Fri Dec 17, 2010 11:50 am

Lady Gaga befasoi fansat e saj nė Londėr, duke kėnduar vetėm me veshjet intime, nė njė pab, nė orėt e vona tė mbrėmjes sė djeshme.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Njė pjesė e fanseve tė saj femra, duke ndjekur shembullin e idhullit tė tyre, u zhveshėn gjatė koncertit.

Kėngėtarja u paraqit nė arenėn e vogėl sė bashku me grupin “Semi Precious Weapons”, pėr tė kėnduar dy kėngė.

Publiku nuk ishte paralajmėruar pėr mbėrritjen e saj. Lady Gaga do tė nisė brenda pak ditėve njė turne qė do ta ēojė nė disa qytete tė Anglisė, SHBA dhe Evropė.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum