Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Besimi Fetar » Feja Islame » Xhamia mė e madhe nė Evropė, nė Holandė

Xhamia mė e madhe nė Evropė, nė Holandė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Xhamia mė e madhe nė Evropė, nė Holandė on Sat Dec 18, 2010 6:45 pm

U inaugurua nė Holandė xhamia mė e madhe e Evropės Perėndimore, e pėrbėrė nga dy minare nga 50 metra secila.Xhamia u inaugurua nė qytetin e Roterdamit, qyteti i dytė mė i madh nė Holandė, dhe ka njė kapacitet prej 3 mijė besimtarėsh myslimanė.

“Shpresojmė qė kjo xhami tė kthehet nė njė qendėr bamirėsie, mirėkuptimi e bashkėjetesė e tė mbajė hapur dyert pėr tė gjithė”, u shpreh kreu i kėshillit tė administrimit tė xhamisė, Abdelrazak Boutaher.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum