Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » 4 truke pėr t'u dukur mė e dobėt

4 truke pėr t'u dukur mė e dobėt

Go down  Message [Page 1 of 1]

Tė duken mė tė dobėta dhe tė kenė njė siluetė modeleje ėshtė ėndrra e shumė vajzave dhe grave tė cilat mundohen t'ia arrijnė kėtė me dieta tė ndryshme dhe shumė palestėr.Por ndonjėherė ėshtė shumė e vėshtirė dhe pėrsėri kilogramėt e tepėrta bien nė sy. Me anė tė disa trukeve mund t'ia arrini qė tė evitoni paksa peshėn, duke fshehur defektet.

Ja 4 mėnyra pėr t'u dukur mė e dobėt

1) Blini recipetat e duhura. 85% e zonjave gabojnė nė zgjedhjen e tė brendshmeve. Recipetat duhet tė kenė funksionin "push up". Pėr ato vajza dhe gra qė kanė forma tė bollshme nuk kėshillohet blerja e tė brendshmeve me qėllim shtypjen apo fshehjen e gjoksit.

2) Vishni bluza me jakė V, pasi kėshtu silueta ėshtė mė e bukur. Ideale pėr dimrin janė edhe kėmishat e derdhura, por duhet tė bėni kujdes me lėkurėn e dekoltesė qė duhet tė jetė shumė e kuruar.

3) Investoni pėr tė brendshmet e ngushta nė formė korseje. Mundėsisht tė jenė nė formėn e pantallonave tė shkurtra, pasi janė aleat pėr tė gjithė zonjat qė tė fshehin celulitin. Kėto lloj tė brendshmesh zvogėlojnė njė numėr pėrmasat dhe evitojnė defektet. Kujdes me pėrdorimin e tyre nė verė dhe nėse keni probleme me qarkullimin e gjakut.

4) Tregoni kėmbėt. Fundet ndihmojnė qė tė jeni shumė femėrore dhe nė nivelin optik janė mė tė bukura se pantallonat. Nėse keni damarė nėpėr kėmbė mbulojini ato me njė krem ngjyrues ose me fondotintė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum