Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Mourinho: Meritoj notėn 11 pėr kėtė vit

Mourinho: Meritoj notėn 11 pėr kėtė vit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Tekniku portugez, Jose Mourinho, deklaron se Sergio Ramos dhe Arbeloa do tė jenė titullarė nė ndeshjen kundėr Sevillas dhė pėrgėnjeshtro ēdo ftohje tė mundshe tė marrėdhėnieve midis Cassillas dhe Cristiano Ronaldos. Mourinho gjithashtu ka konfirmuar se nuk do ta ngacmojė skuadrėn nė daėn 31 dhjetor duke i lėnė ata ta festojnė tė qetė ndėrrimin e viteve. Ai ka folur edhe pėr rikthimin e Kaka. “Nė mesin e Janarit do tė jetė gati pėr tė luajtur dhe pėr tė treguar nė Madrid se ėshtė akoma Kaka”. I pyetur edhe pėr sezonin e tij kėtė vit ai ėshtė pėrgjigjur. “Do ti vija kėtij viti tė karrierės sime notėn 11. Kam fituar ēdo gjė qė mund tė fitohej nė kėtė vit me Interin dhe jam nė lojė pėr ta bėrė kėtė gjė edhe me Realin”, ka pėrfunduar Mourinho.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net
Mourinho: Inter, fito edhe pėr mua

Jose Murinho do tė jetė njė tifoz mė shumė pėr Interin, nė pragun e finales sė sotme tė Botėrorit tė Klubeve, nė Abu Dhabi, deklaroi ai nė mediat spanjolle.
Vitin e shkuar, portugezi udhėhoqi zikaltėrit drejt suksesit nė Champions League dhe tani do t’i ndjekė nga televizori nė atė qė ai pret tė jetė suksesi i radhės i ekipit italian.

“Njė vit mė parė, luajtėm 57 ndeshje pėr tė arritur deri kėtu. Tani nuk mund tė gabohet, Interi duhet tė shpallet kampion i botės”, deklaroi Mourinho.

“A do ta shoh ndeshjen? Pa dyshim qė po dhe do ta bėj kėtė duke mbajtur njė fanellė tė Interit veshur. Dua qė ish-skuadra ime tė shpallet kampione e botės, dua tė shoh nė fanellė simbolin pėr njė vit. Kaluam njė sezon tė mrekullueshėm vjet dhe ky ėshtė momenti pėr ta kurorėzuar”", tha trajneri.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum