Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » 103 vjeēarja nė Facebook

103 vjeēarja nė Facebook

Go down  Message [Page 1 of 1]

Lillian Lowe 103 vjeēarja, nga Pembrokeshire nė Agli, ka vetėm dhjetėra miq, kryesisht familjare, tė regjistruar nė listėn e saj.Por, pasi qė u quajt pėrdoruesja mė e vjetėr e Facebook, ajo ka pasur 999 kėrkesa miqėsie nga e gjithė bota.

Ajo tha: "Ata kanė qenė shumė tė mirė dhe mė kanė dėrguar mesazhe, por unė nuk mund ti pėrgjigjem tė gjithė atyre."

Zonja Lowe mendohet tė jetė personi mė i moshuari nė mesin e 500 milion pėrdoruesve pas vdekjes sė 104-vjeēares Ive Bean, nga Bradford, nė muajin korrik.

Hoteliere nė pension dhe biznesmene thote se ajo pėrdor Facebook rreth dy herė nė javė pėr tė mbajtur kontaktet me familjen.

Ajo tha: "Mė pėlqen shumė, pėr tė parė nipėrit e mbesat e mi dhe tė flas me ata."

"Kam njė numėr tė miqve, tė gjithė familjarė.

Nipa e mbesa mė dėrgojnė mesazhe pėr atė qė ata po bėjnė, dhe nė cilin aheng ata do tė shkojnė."

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum