Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Noizy dhe Stresi, nė njė pėrballje kundėrshtarėsh nė Maqedon

Noizy dhe Stresi, nė njė pėrballje kundėrshtarėsh nė Maqedon

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nuk ėshtė asgjė e jashtėzakonshme kur tė njohurit tanė ndodhen pėr tė kėnduar nė njė vend, por kur bėhet fjalė pėr kėngėtarė si Stresi dhe Noizy, lind pyetja se kush do mbledhė mė shumė publik.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pėr festat e fundvitit nė Kėrēovė tė Maqedonisė, qytet i pėrzier me popullatė shqiptare e maqedonase, gjatė gjithė vitit organizohen evente tė ndryshme, kurse pėr festėn e Vitit tė Ri nė kėtė qytet tė vogėl do tė mbahen dy mega mbrėmje nė klube tė ndryshme. Jemi nė dijeni, se nė botėn e artit botėror, jeta e artistėve dhe veēanėrisht reperėve ka qenė shumė e hidhur dhe gjithmonė e mbushur me skandale nė shtypin rozė. E njėjta gjė po u ndodh dhe disa artistėve tanė, qė u ka shėrbyer si armė e fortė pėr fansat. Ata janė ftuar bashkė me dy grupe kėngėtarėsh, ku njėrės anė i prin rep-artisti Noizy, sė bashku me kėngėtaren seksi Genta Ismajli dhe disa kėngėtarė tė tjerė, kurse nė anėn tjetėr ėshtė ftuar reperi Stresi, sė bashku me Anjeza Brankėn, Gold AG, Flori Mumajesin ,si dhe Albani e Miriami Cani.


Nuk dihet se sa do tė jetė pagesa pėr tė gjithė kėngėtarėt, por duke ditur rėndėsinė dhe pjesėmarrjen e madhe tė shqiptarėve nga shumė vise pėr tė pritur Vitin e Ri, si dhe prezencėn e kėngėtarėve gati ēdo vit aty, sigurisht qė pagesa ėshtė e leverdisshme nė krahasim me vitet e tjera, kur disa kėngėtarė tė estradės preferonin mė shumė diasporėn, atje ku fitohet leku!

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum