Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Pasi e tradhton i dashuri, Dafina Zeqiri rrihet nė lokal me

Pasi e tradhton i dashuri, Dafina Zeqiri rrihet nė lokal me

Go down  Message [Page 1 of 1]

Edhe Dafina Zeqiri ėshtė ndier e tradhtuar. Krenar Ēoēaj, djaloshi qė ėshtė bėrė i njohur tashmė falė lidhjes me kėngėtaren e famshme Dafina Zeqiri, siē duket nuk po mėrzitet nga lidhja me tė. Thuhet se tradhtia ka ndodhur kur kėngėtarja super sexy, Dafina Zeqiri, qėndroi pėr njė kohė tė gjatė nė Suedi tek familja e saj, pėr pushime.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ndoshta, nga mungesa e tė dashurės, Krenari ka krijuar njė tjetėr lidhje paralele me Xhulije Nura, njė tjetėr bukuroshe kosovare, qė prej kohėsh jeton nė Finlandė. Krenari, duket se nuk e kishte menduar qė njė tradhti e tillė do tė shkaktonte skandal nė Prishtinė mes dy vajzave. Tradhtia ėshtė marrė vesh nga Dafina si fillim, ngjarje pėr tė cilėn nuk kanė vonuar tė shkruajnė dhe mediat. Pasi ka arritur nė Kosovė, shoqėria e saj i kanė treguar gjithēka Dafinės, e vėrtetė kjo qė ėshtė dokumentuar dhe me foto tė publikuara nė faqet rozė tė shtypit kosovar. Edhe pse fotoja e Krenarit me modelen ėshtė fshirė nga tė gjitha blog-et dhe profilet nė internet, kemi siguruar njė version tė vetėm, ndėrsa Krenari tradhton hapur Dafinėn me modelen Xhulije Nura. Armiqėsia mes Dafinės dhe Xhulijes ka nisur direkt pas rikthimit tė Dafinės nė Kosovė. Pas konflikteve fillimisht verbale, sherri ka degjeneruar para pak ditėsh me njė pėrleshje tė dy bukurosheve nė pub “Monaco”, nė Prishtinė.
E kontaktuar nga “Panorama plus”, kėngėtarja pohon se “ajo foto ėshtė njė kaluar e Krenarit dhe nuk komentoj pėr tė kaluarėn e dikujt, sepse jetoj pėr sot dhe pėr tė ardhmen! A, pėr Xhulije Nurėn?! S’mė vjen shumė keq, por as qė e njoh kėtė vajzė. Kam dėgjuar pėr tė si ēdo njeri tjetėr nė Kosovė, nėpėrmjet videove dhe fotove tė saj dhe asgjė tjetėr s’mund tė shtoj”, ka pėrfunduar Dafina, duke lėnė tė nėnkuptohet gjithēka.


Po kush ėshtė modelja Xhulije Nura?! Vajza nė fakt ėshtė bėrė e njohur nė njė mėnyrė aspak tė hijshme. Ajo ka qenė viktimė e njė gracke tė ngritur nga njė hacker nga Shkupi pėr disa personazhe publike, duke i “zhveshur” ata dhe pastaj pėr tė njėjtat video u ka kėrkuar dhe tė holla

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum