Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Pema ne Hotelin Emirates Palace qe ka kushtuar 11 milion $

Pema ne Hotelin Emirates Palace qe ka kushtuar 11 milion $

Go down  Message [Page 1 of 1]

Bredhi i Vitit tė Ri ėshtė vendosur nė hollin e hotelit luksoz Emirates Palace nė Abu Dabi, nė tė cilin, njė qėndrim njėjavor, me makinė dhe shofer, kushton rreth 11 milion dollarė.
Bredhi ka 181 zbukurime prej argjendi, tė zbukuruar me diamante, margaritarė, smeralde, safirė dhe gurė tė tjerė tė ēmuar.