Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Shakira tani edhe shkrimtare pėr fėmijė

Shakira tani edhe shkrimtare pėr fėmijė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Shakira tani edhe shkrimtare pėr fėmijė on Fri Dec 24, 2010 1:40 pm

Kėngėtarja e pop-it Shakira pasi ka kapur majat e suksesit nė muzikė, ka provuar tė shkruajė edhe njė libėr.

Libri i saj i titulluar “Eksploruesja Dora” i ėshtė kushtuar veēanėrisht fėmijėve, dhe mendohet se do tė shpėrndahet pėr bamirėsi.

Krijuesja e hitit “Hips Don’t Lie” e ka shkruar tregimin si pjesė e filmit tė famshėm vizatimor tė prodhuar nga Nickelodeon.

“Ky libėr ėshtė njė inspirim pėr tė gjithė fėmijėt e botės. Ishte njė nder tė punojė me Nickelodeon pėr tė shkruar kėtė histori. Unė e kam shumė pėr zemėr arsimin," - ka thėnė ajo.

Libri do tė publikohet para fundit tė vitit dhe tė gjitha tė ardhurat do t’i shkojmė fondacionit Pies Descalzo, qė do tė sigurojė shkollim pėr fėmijėt nė nevojė pėrreth globit.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum