Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Sinan Hoxha shanė shikuesin kah motra

Sinan Hoxha shanė shikuesin kah motra

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Sinan Hoxha shanė shikuesin kah motra on Sat Dec 25, 2010 1:26 am

Sinan Hoxha i ėshtė pėrgjigjur me sharje njė teleshikuesi tė Vizion Plus, i cili bėri pyetje pėr prirjet seksuale tė kėngėtarit, pas spekulimeve se ai ka joshje pėr gjininė e njėjtė.
Kėngėtari i njohur nga Shqipėria, dhe ish-banuesi i “Big Brother 3”, Seldi, tė cilėt sė fundi kanė realizuar njė duet tė pėrbashkėt, ishin tė ftuar nė emisionin “Zonė e Lirė”, qė udhėhiqet nga Arian Ēani.

Gjatė transmetimit tė drejtpėrdrejtė dhe pas pyetjeve tė shumta tė Arian Ēanit drejtuar tė dy kėngėtarėve, njė shikues i ka pyetur ata pėr prirjet e tyre seksuale, por ka fituar njė pėrgjigje tė pakėndshme.

“A ke motėr nė shtėpi? Nėse po, ma sjell sonte tek unė”, i ishte pėrgjigjur Sinan Hoxha teleshikuesit.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum