Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Nėna vret fėmijėn e shkėputi nga loja nė internet

Nėna vret fėmijėn e shkėputi nga loja nė internet

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė grua koreano jugore vrau fėmijėn e saj 3 vjecar, pasi po e shqetėsonte gjatė lojės online nė internet qė ajo po luante prej orėsh.


Gruaja qė u arrestua nga policia, ishte e afeksionuar pas lojėrave nė internet, madje aq shumė sa u kushtonte atyre dhe 10 orė kohė nė ditė. Nėna luante me orė aq tė gjata sa linte tė qanin pėr orė tė tėra dhe 2 fėmijėt e saj tė mitur.
Rastet e varėsisė ndaj lojėrave online tashmė janė bėrė njė sėmundje e vėrtetė pėr koreano jugorėt. Nė muajin Mars, njė fėmijė 3 vjec vdiq nga neglizhenca e prindėrve pasi, ata tė dy luanin online.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum