Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Agjenti: Rikthimi i Mourinjos tek Interi “jo i pamundur”

Agjenti: Rikthimi i Mourinjos tek Interi “jo i pamundur”

Go down  Message [Page 1 of 1]

Agjenti i Hose Mourinjos, Jorge Mendes nuk ka pėrjashtuar njė rikthim tė trajnerit tė Realit tė Madridit tek Interi nė tė ardhmen.

Goal.com thotė se trajneri i Realit tė Madridit mund tė jetė pėr njė kohė tė shkurtėr nė Spanjė, pėrderisa agjenti i ti lė tė kuptohet pėr njė rikthim tek Interi.

Etja e klubit italian pėr njė trajner tė ri u shua me emėrimin e Leonardos, por Jorge Mendes ėshtė i hapur pėr diskutimet e ardhshme.

“Mourinjo tė kthehet tek Interi? Asgjė nuk ėshtė e pamundur, absolutisht”, theksoi Mendes pėr “Sky Sport Italia”.

“Ne e dimė qė futbolli ėshtė futboll dhe se gjithēka mund tė ndryshojė nė pesė minuta. Unė nuk e pėrjashtoj. Mourinjo ėshtė njė gjeni, njė trajner fantastik qė ėshtė i ndryshėm nga pjesa tjetėr”, theksoi Mendes.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum