Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Pitt dhe Jolie, Krishtlindje nė Namibi

Pitt dhe Jolie, Krishtlindje nė Namibi

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nuk mund tė qėndrojnė nė njė vend Brad Pitt dhe Angelina Jolie.Cifti i famshėm vendosi qė kėtė vit tė kalonte ndryshe Krishtlindjet: udhėtuan pėr nė Namibi, vendlindjen e vjzės sė tyre 4-vjeēare, sė bashku me fėmijėt e tjerė.

Burime pranė ēiftit u shprehėn: “Ata janė tė lumtur me kėtė eksperiencė. Kanqė qėndruar me vendasit pa problem dhe kanė shkuar edhe nė plazh.”


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum