Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Rooney vishet kuqezi “mė pėlqen”.

Rooney vishet kuqezi “mė pėlqen”.

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė konkurs qė sulmuesi i Manchester United e organizon ēdo vit me televizionin “SKY”. Shpresim Vulaj, qė aktivizohet nė ligėn gjysmėprofesioniste nė Angli, arriti deri nė finale tė kėtij konkursi, duke u renditur pėrfundimisht i treti. I riu Vulaj, 19 vjeē, i veshur me njė bluzė tė kuqe dhe shqiponjė tė zezė, ėshtė duartrokitur nga tė pranishmit (mes tyre shumė shqiptarė) nė finalen e zhvilluar nė Manchester.


Miliona britanikė e ndoqėn pėrmes SKY-t. Shkodrani Vulaj, i cili ka shpalosur njė teknikė tė lartė nė gjuajtjen e topit, ėshtė renditur i treti, pasi ėshtė pėrpjekur tė japė maksimumin gjatė njė ushtrimi tė vėshtirė. Gjatė njėrės prej ditėve kur po xhirohej programi, Uejni kishte ditėlindjen. Shpresimi i dhuroi njė bluzė tė kuqe me shqiponjė, tė cilėn e ai e pėlqeu. Ky moment ėshtė filmuar dhe transmetuar nė puntatėn e tretė ku Rooney thotė “mė pėlqen”.
“Kjo ėshtė nė shenjė mirėnjohjeje pėr ndihmėn dhe kėshillat e tua gjatė kėtij konkurrimi. Kur tė mbaroj konkurrimin e sotėm, do ta firmos,” – i ka thėnė i riu shqiptar, duke bėrė shaka.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum