Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Femrat, pak mė tė zgjuara se meshkujt

Femrat, pak mė tė zgjuara se meshkujt

Go down  Message [Page 1 of 1]

Femrat janė pak mė tė zgjuara se meshkujt, zbuloi gjatė mesditės sė sotme e pėrdishmja ruse “Pravda”, duke iu referuar njė studimi tė njė grupi kėrkuesish.Testi pėrfshiu mė shumė se 15 milion pyetje, gjatė lojės sė famshme tė internetit “Trivial Pursuit”. Tė gjendur nė befasi, 10 mijė femra mė shumė se meshkuj iu pėrgjigjėn saktėsisht pyetjeve qė kėrkonin vetėm pak logjikė dhe arsyetim.
Nė secilėn prej pyetjeve tė dhėna, tė anketuarit kishin disa opsione dhe duhet tė klikonin njėrėn prej mundėsive brenda 20 sekondave. Njė kohė e tillė u konsiderua e mjaftueshme pėr tė mos rrezikuar qė tė testuarit tė arrinin tė gjenin pėrgjigjen e saktė duke kėrkuar nė internet.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum