Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Big Mama: Dėshiroj tė jem nėnė me shumė fėmijė

Big Mama: Dėshiroj tė jem nėnė me shumė fėmijė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Besjana Kasami, apo Big Mama, siē e njohim ne tė gjithė, ka kaq shumė gjėra pėr tė treguar saqė 1 faqe gazete ėshtė e pamjaftueshme.

[You must be registered and logged in to see this image.]

E gatshme gjithmonė pėr t’u pėrgjigjur, me humorin nė buzė, kėngėtarja e njohur e arenės muzikore tregon nė kėtė intervistė pėr suplementin shumė gjėra qė s’i kishte rrėfyer mė parė.


Fėmijėt janė gjėja qė i dua mė sė shumti nė botė dhe dua shumė fėmijė, shumė…4, 5, 6 hahahah, sa tė kem mundėsi”,- shprehet ajo. E pranon qė ka hyrė njė mashkull nė jetėn e saj, megjithatė ėshtė ende konfuze pėr statusin aktual…
Ēfarė na rrėfen tjetėr Big Mama nė versionin e dobėt?Le ta zbulojmė bashkė pėrmes rreshtave nė vijim. /Bluetooth/


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum