Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Adelina Ismaili: Bekimi mė hyjnor qė mė ka ndodhur nė 2010

Adelina Ismaili: Bekimi mė hyjnor qė mė ka ndodhur nė 2010

Go down  Message [Page 1 of 1]

Adelina Ismaili e cilėsuar si diva e muzikės shqipe, ndonėse nuk u ekspozua shumė nė ekranet e mediave kosovare gjatė vitit 2010, ajo kėtė mungesė e shfrytėzoi kujdesshėm nė media dhe skenen evropiane, sukses ky tė cilin e dėshirojnė shumė artistė shqiptarė. Ky ishte njė ndėr tė arriturat e Adelinės gjatė vitit 2010. E se ēka ka ndodhur nė aspektin privat, kėtė mė sė miri e thotė vetė Adelina.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Si e cilėsoni vitin qė po e lėmė pas, 2010-ėn, sa ka qenė i sukseshėm pėr ju nė aspektin privat dhe atė profesional?
Pėrshendetje dhe pėrgezimet e mia. Vitin 2010 e vlerėsoj si vitin mė tė suksesshem tė jetės sime private dhe profesionale, deri me sot. Tė qenit e para shqiptare e muzikės moderne nė show biznesin europian ėshtė kurorėzim i tėrė karrierės sime. Gjetja e lumturisė konstante nė aspektin privat ėshtė bekimi mė hyjnor qė mė ka ndodhur.
Cilat janė tri dėshirat qė do dėshironit tė ju realizohen gjatė vitit 2011?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tė kem shėndetin, tė mė zgjasė kjo lumturi dhe realizimin e ēdo dėshire tė familjes, tė dashurve dhe miqve tė mi.
Ku do tė jeni pėr netėt festive?
Duke kėnduar, festuar e vallėzuar nė koncertet solistike tė fundvitit, si dhe festimin nė shtėpi me familje pas mbylljes sė koncerteve.
Urimi pėr vitin e ri 2011, dedikuar gjithė fansave tuaj, njėkohėsisht gjithė popullit shqiptar kudo qė ndodhet?
Fansave iu dėshiroj shėndetin, fatin, lumturinė dhe begatinė, plotėsimin e ēdo dėshire qė ua do zemra. Popullit tim i uroj po tė njejtat sikur mė lartė, me njė shtesė: ”Ky vit qė po vjen qoftė fillimi i njė dekade ku secila familje tė gezojė tė mirat qė Zoti i fali shqiptarėve tė vėrtetė. Paqja, dashuria dhe njė pėrndritje e re gėzoftė zemrat dhe votrat tona”.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum