Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Lady Gaga, rekord me shitjen e albumit nė 2010

Lady Gaga, rekord me shitjen e albumit nė 2010

Go down  Message [Page 1 of 1]

Albumi i Lady Gagas, “The Fame Monster”, ėshtė shitur nė gati 6 milionė kopje nė gjithė botėn.

[You must be registered and logged in to see this image.]Fjala ėshtė pėr versionin e zgjeruar tė albumit debutues tė saj “The Fame”, tė publikuar mė 2008, dhe i cili ka pėrfunduar nė fronin e albumeve mė tė shitura tė vitit. Menjėherė pas saj gjendet Eminemi, me albumin “Recovery” tė shitur nė 5.7 milionė kopje.
“Jam shumė e ngazėllyer me tė ardhmen. Besoj se puna e zellshme mė ndihmon tė realizoj ėndrrat”, ka shkruar Gaga nė Twitter, si koment tė suksesit tė saj tė madh.
Kėngėtarja ka zbuluar se mė 31 dhjetor, nė koncertin e madh pėr Vitin e Ri nė New York, do tė zbulojė planet e ardhshme.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum