Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Njė femėr fejohet me lap-top

Njė femėr fejohet me lap-top

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Njė 24-vjeēare, qė 11 muaj ėshtė fejuar pėr lap-topin e saj. Femra me emrin Hermione ėshtė fejuar me lap-topin e saj tė quajtur Alex.
Lap-topi, prodhim i kompanisė Apple – ndoshta nuk duket shumė mashkullor, mirėpo Hermione ka thėnė se ai ka pushtuar zemrėn asaj, pasi kanė kaluar shumė net se bashku duke surfruar nėpėr internet.
Hermione ėshtė duke luftuar pėr tė drejtėn e saj pėr t’u martuar me Alex-in, ngase sipas saj, kjo martesė nuk dallon nga lejet qė jepen pėr martesat e gjinisė sė njėjtė.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum