Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

Nora dėshiron tė pushojė pak nga muzika

Go down  Message [Page 1 of 1]

forumijoneal

forumijoneal
Admin
Admin

Pas njė morie angazhimesh nė fundvitin qė e lamė pas, kėngėtarja Nora Istrefi ditėt e para tė kėtij fillimviti ia ka dedikuar pushimit. Ajo ka thėnė se ėshtė duke e akumuluar energjinė e humbur, ndėrsa tė rejat e radhės do tė pasojnė vetėm pas njė pushimi tė mirė tė saj.



“Kėto ditė veē kam pushuar kam fjetur, pasi qė vitin qė vitin qė e lamė mė ka rėnė tė udhėtoj shumė gjatė e tė angazhohem shumė nė muzikė”.

[You must be registered and logged in to see this image.]
“Pėr Krishtlindje isha nė Kanada, ndėrsa mė pas isha nė Gjermani e Zvicėr. E duke qenė se edhe tri netėt festive isha e angazhuar me kėngėn, mė duhej shumė pushimi”, ėshtė shprehur Nora Istrefi pėr tė pėrditshmen InfoPress.
Pėrveē angazhimeve nėpėr mbrėmje tė ndryshme, Nora nė fund tė vitit 2010 realizoi kėngėn dhe klipin e saj mė tė ri “Nora nuk o njėsoj”, ku ėshtė shprehur shumė e kėnaqur.
“Kėngėn tashmė e kam realizuar mė Entermedian, si gjithmonė. Ėshtė klip shumė ‘cool’. Jam ndarė shumė e kėnaqur ri rreth kėngės, ashtu edhe rreth klipit”, ka pėrfunduar Nora.

http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum