Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Nora dėshiron tė pushojė pak nga muzika

Nora dėshiron tė pushojė pak nga muzika

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nora dėshiron tė pushojė pak nga muzika on Thu Jan 06, 2011 1:02 pm

Pas njė morie angazhimesh nė fundvitin qė e lamė pas, kėngėtarja Nora Istrefi ditėt e para tė kėtij fillimviti ia ka dedikuar pushimit. Ajo ka thėnė se ėshtė duke e akumuluar energjinė e humbur, ndėrsa tė rejat e radhės do tė pasojnė vetėm pas njė pushimi tė mirė tė saj.“Kėto ditė veē kam pushuar kam fjetur, pasi qė vitin qė vitin qė e lamė mė ka rėnė tė udhėtoj shumė gjatė e tė angazhohem shumė nė muzikė”.

[You must be registered and logged in to see this image.]
“Pėr Krishtlindje isha nė Kanada, ndėrsa mė pas isha nė Gjermani e Zvicėr. E duke qenė se edhe tri netėt festive isha e angazhuar me kėngėn, mė duhej shumė pushimi”, ėshtė shprehur Nora Istrefi pėr tė pėrditshmen InfoPress.
Pėrveē angazhimeve nėpėr mbrėmje tė ndryshme, Nora nė fund tė vitit 2010 realizoi kėngėn dhe klipin e saj mė tė ri “Nora nuk o njėsoj”, ku ėshtė shprehur shumė e kėnaqur.
“Kėngėn tashmė e kam realizuar mė Entermedian, si gjithmonė. Ėshtė klip shumė ‘cool’. Jam ndarė shumė e kėnaqur ri rreth kėngės, ashtu edhe rreth klipit”, ka pėrfunduar Nora.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum