Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Makina e sė ardhmes pa shofer

Makina e sė ardhmes pa shofer

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Studioja e dizajnit industrial “Mike and Maaike” nga San Francisco vazhdoi me
qasjen eksperimentale tė dizajnit nė nivel mė tė lartė, duke krijuar zgjidhje
progresive pėr prodhimet e teknologjisė sė lartė, ndėrmjet tjerash edhe
automobilave.
Ata krijuan konceptin e automobilit i cili drejtohet dhe parkohet vetvetiu
dhe e titulluan “Autonomobile” i cili nuk ka shofer fare.
Ky automobil ende ėshtė vetėm plan ideor, por dizajnerėt parashohin se ai
mund tė marr formėn deri mė 2040

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum