Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Nicole Kidman: Nuk vishem aspak sipas modės

Nicole Kidman: Nuk vishem aspak sipas modės

Go down  Message [Page 1 of 1]

Aktorja Nicole Kidman konsideron se nuk vishet aspak sipas modės dhe thotė se nuk i pėrcjell trendėt e modės. Ajo kryesisht zgjedh rroba tė rehatshme.

Edhe pse ėshtė quajtur si aktorja me stilin mė tė mirė, Kidman ka deklaruar pėr revistėn “Harper’s Bazaar” se nuk i konsideron tė sakta kėto pohime.

Aktora hollivudiane dhe ish-gruaja e Tom Cruiset ka pranuar mė parė se moda i intereson shumė pak me kalimin e viteve, dhe se pėr kėtė kanė kontribuar edhe fėmijėt e saj.

Megjithatė, Nicole beson se gjithmonė duhet kujdesur pėr pamjen, pavarėsisht fėmijėve dhe detyrimeve tė shumta.


View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum