Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » E pa burrin nė video e lajmėroi pėr vjedhje

E pa burrin nė video e lajmėroi pėr vjedhje

Go down  Message [Page 1 of 1]

Afra Sandifar nga Bradentoni (Florida) u bė heroinė lokale. Pasi pa nė lajme videon e bashkėshortit tė saj sesi po plaēkiste njė bankė, lajmėroi nė polici.

Bashkėshorti i saj Troy Sandifar (45 vjeē), e kreu plaēkitjen tė martėn nė mėngjes. Kamerat e sigurimit e kishin kapur nė vepėr pa maskė, me njė mjekėr tė ērregulluar dhe flokė gėrshet.

Edhe pse plaēkitja ishte amatore, megjithatė ai me njė thes para arriti tė ikte para qenve dhe forcave speciale tė policisė, ndėrsa policisė si “vizitė” i la fytyrėn e vet nė kamera.

Sandifar disa ditė jetoi me bindjen se ua kishte hedhur autoriteteve, por mu atėherė Afra e pa fytyrėn e tij nė reportazhin pėr plaēkitjen. As nuk mendoi dy herė, thirri policinė, ndėrsa e tradhtoi bashkėshortin e saj qė po arratisej.

Policia arriti ta kapte, por hajni nuk dėshiroi tė dilte nga makina para se, nė pėrpjekje pėr t’i fshehur dėshmitė, tė konsumonte kokainėn qė e kishte me vete. Pėr shkak tė sasisė sė madhe qė konsumoi, menjėherė u dėrgua nė spital, ku e pranoi krimin.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum