Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Reali, ofertė 20 milionė stėrlina pėr Xherrard

Reali, ofertė 20 milionė stėrlina pėr Xherrard

Go down  Message [Page 1 of 1]

Real Madridi besohet se do tė bėjė njė ofertė pėr tė siguruar shėrbimet e mesfushorit tė Liverpulit, Stivėn Xherrard.

Sipas “The Mirror”, gjiganti spanjoll beson se mesfushori po e humb durimin nė klubin e tij tė zemrės, qė aktualisht ėshtė nė krizė tė thellė dhe se do tė mirėpriste njė ofertė nga ndonjė klub i madh.

Xherrard ka kontratė me Liverpulin deri nė vitin 2013, por njė ofertė prej 20 milionė stėrlinash e Realit besohet se do t’i lėkundte “The Reds”.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum