Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Suksesi ndėrkombėtar i kėngėtares Rita Ora

Suksesi ndėrkombėtar i kėngėtares Rita Ora

Go down  Message [Page 1 of 1]

Viti 2010 ishte i suksesshme pėr shumė shqiptarė qė arritėn tė hedhin hapat e parė nė tregun muzikor ndėrkombėtar. Dikush publikoi kėngė, dikush fitoi konkurse muzikore e dikush po punon nė studio me emra tė njohur.

Mes shumė tė suksesshmeve tė vitit 2010, ėshtė edhe emri i kėngėtares Rita Ora, e cila nga suplementi ''Sh2'' ėshtė cilėsuar si kėngėtarja mė e suksesshme nė tregun ndėrkombėtar.

Kėngėtarja me origjinė shqiptare, ka lėnė pas Anglinė ku jetonte vite mė parė, dhe nėnshkroi njė kontratė muzikore me RocNation (shtėpinė diskografike tė Jay Z).

Gjatė vitit 2010, ajo u shfaq nė disa videoklipe tė prodhuara nga artistė tė RocNation, festoi pėrkrah Kanye West, Jay Z, Beyonce dhe ėshtė nė punim e sipėr pėr albumin e saj tė parė ndėrkombėtar.View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum