Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Vodafone Albania fillon zyrtarisht 3G

Vodafone Albania fillon zyrtarisht 3G

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Vodafone Albania fillon zyrtarisht 3G on Tue Jan 11, 2011 2:24 pm

Vodafone realizon video-thirrjen e parė zyrtare midis kryeministrit Sali Berisha dhe drejtorit tė Pėrgjithshėm tė Vodafone Albania, Haris Broumidis, me teknologjinė 3G.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kreu i qeverisė pėrgėzoi Vodafone Albania pėr fillimin e shėrbimeve 3G tė cilėn ai e vlerėsoi si njė arritje shumė tė rėndėsishme pėr Shqipėrinė dhe shqiptarėt.


“Zoti Broumidis ėshtė njė rast i madh pėr mua pėr t`ju uruar. Ky ėshtė njė moment shumė i rėndėsishėm nė historinė e telekomunikacionit tė vendit tim,por gjithashtu ėshtė njė hap shumė i rėndėsishėm nė prioritetet dhe pėrpjekjet tona pėr Shqipėrinė digjitale”, ka thėnė kryeministri i cituar nga Ora News.
Drejtori i pėrgjithshėm i Vodafone Albania ka thėnė se ky ėshtė njė tjetėr hap me rėndėsi drejt konsolidimit tė komunikimit. Me nxjerrjen ne treg te 3G nė Tiranė dhe pėr 18 muaj nė tė gjithė territorin e vendit, Shqipėria hodhi njė tjetėr hap vendimtar drejt konsolidimit tė urave te komunikimit tė shoqėrisė.
“Sot, jemi me afėr konceptit te globalizimit ku largėsia fizike ėshtė pothuajse inekzistente dhe sferat sociale zgjerohen me tej. Qe sot jemi njė komunitet me i bashkuar”, ka thėnė drejtori i Vodafone, e cila ėshtė e para kompani nė Shqipėri qė ofron shėrbimin 3G


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum