Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Tajlandė, majmun me forcat e policisė

Tajlandė, majmun me forcat e policisė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nė pėrpjekje pėr te pėrmirėsuar raportet me komunitetin, policia e Tajlandės ka rekrutuar nė radhėt e veta anėtarin mė tė ri, njė majmuni.
I veshur me uniformė policie, majmuni i racės makaki niset nė aksion me kolegėt e vet homosapiensė, duke shetitur nė makinen e policise. Majmuni 5 vjeēar Santisuk ka pėr detyrė tė qėndrojė nė pikėn e kontrollit tė policisė, ndėrsa ai ėshtė i specializuar edhe nė mbledhjen e arrave tė kokosit.

Kjo ėshtė hera e parė qė nė policinė e vendit aziatik pėrfshihen edhe majmunė, kafshė e cila ka njė rrugė tė gjatė pėr tė bėrė me forcat e rendit, nėse e krahasojmė me qenin.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum