Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Shakira ndahet nga i dashuri

Shakira ndahet nga i dashuri

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Shakira ndahet nga i dashuri on Tue Jan 11, 2011 2:33 pm

Los Anxhelos, 11.01.2011 11:46
Kėngėtarja kolumbiane Shakira ėshtė ndarė nga i dashuri argjentinas, Antonio de la Ruo, pas 11 vjetėve sa ishin nė lidhje.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ēifti p vendosi se duhen tė ndahen. Megjithatė, tė dytė pohojnė se kjo ėshtė vetėm pėrkohėsisht.

Shakara kishte deklaruar mė parė nė disa intervista se ėshtė e gatshme tė ketė fėmijė me Antonion, i cili pėr publikun ėshtė i njohur si ish djali i presidentit argjentinas, shkruajnė mediet amerikane.

Kėngėtaren pėr njė kohė e kanė lidhur edhe me futbollistin e Barcelonės, Gerard Pique, ndėrsa nė gusht mediet spanjolle kishin shkruar pėr dashurinė e tyre, pasi i kishin xhiruar sė bashku para njė hoteli, ku thuhet se kishin kaluar dy net.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum