Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Google sfidon “Sodoku”-n, zgjidhja e lojės sė famshme

Google sfidon “Sodoku”-n, zgjidhja e lojės sė famshme

Go down  Message [Page 1 of 1]

Google sfidon “Sodoku”-n, zgjidhja e lojės sė famshme brenda sekondash

Ditėt e lojės sė famshme “Sodoku” mund tė numėrohen tashmė falė Google. Puzzle qė tėrhoqi vėmendjen e gjithė botės pėr shumė kohė me disa numra dhe kuti boshe tanimė mund tė zgjidhet thjesht nga ēdo telefon, pavarėsisht nivelit tė vėshtirėsisė.

Njė program i ri qė mund tė shkarkohet nė telefon dhe qė quhet “Google Goggles” pėrdor kameran e telefonit pėr tė fiksuar foton e njė Sodoku konkret dhe e dėrgon prapa nė Google.

Serverat e kompanisė zbėrthejnė pėrgjigjet dhe dėrgojnė mbrapsht imazhin me tė dhėnat e zgjidhura. Varėsisht nga shpejtėsia e internetit nė telefon, njė rezultat i tillė bėhet i gatshėm nė punė sekondash


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum