Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Red Bull akuzon Ferrari-n pėr vjedhje

Red Bull akuzon Ferrari-n pėr vjedhje

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Red Bull akuzon Ferrari-n pėr vjedhje on Tue Jan 11, 2011 5:34 pm

Skuadra e Formulės 1, Red Bull, kampione e botės pėr pilotė dhe pėr konstruktorė gjatė vitit 2010, akuzoi Ferrari-n, pėr tentimin e marrjes sė teknikėve tė saj mė tė mirė.

Pasi pėrgjegjėsi pėr strategjinė e skuadrės, Neil Martin kaloi tek skuadra italiane, kėta tė fundit duket se po pėrpiqen tė tėrheqin edhe persona tė tjerė kyē tė skuadrės austriake.

”Ferrari ėshtė duke i bėrė oferta tė rėndėsishme dhjetėra teknikėve tanė, por njerėzit e kontaktuar kanė vendosur tė qėndrojnė kėtu me ne, sepse shpirti i Red Bull-it ėshtė shumė i veēantė. Kam pėrshtypjen se Ferrari po pėrpiqet tė na vjedhė pikėrisht shpirtin”, deklaroi Helmut Marko, ish-pilot austriak dhe njė prej personazheve mė tė rėndėsishėm brenda skuadrės.

Marko hodhi kategorikisht poshtė edhe mundėsinė e kalimit tė kampionit tė botės, Sebastian Vettel, nė vitin 2012 tek Ferrari, pas skadimit tė kontratės sė tij.

“Sebastian nuk do tė na lerė vetėm pėr shkak tė mitit Ferrari. Ai nuk do t’i bashkohet kėsaj skuadre pėr aq kohė sa Alonso tė ndodhet aty, ndryshe do tė ishte njė pilot aspak inteligjent”.
_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum